Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 241

16657.

Rufpreis:
1 000 HUF
Antiquitäten: Lydia L. Dewiel: Dosen, Schmuck. München, 1981. Heyne. Kiadói papírkötésben .2 kötet a sorozatból
16658.

Rufpreis:
1 200 HUF
49
Patrizzi/Sturm: Schmuckuhren 1790-1850. München, 1981. Calwey. Kiadói kartonálás, papír védőborítóval
16659.

Rufpreis:
1 800 HUF
1964-1976 Bútorművészeti katalógusok, 2 db: Batári Ferenc: Európai bútorok a XV-XVII. században. Szerk.: Batári Ferenc. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban. Harmadik, javított kiadás; Szabolcsi Hedvig: Magyar bútorművészet a XVIII. században. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban. Bp., 1976-1964, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötések.
16660.

Rufpreis:
1 400 HUF
Szabadfalvi József: Fazekas István és a nádudvari fazekasság. A népművészet mesterei. Bp., 1982, Corvina .Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16661.

Rufpreis:
1 000 HUF
Domanovszky György: Népi fazekasság. Officina Képeskönyvek 47. Bp., 1942, Officina, 30+2 p.+16 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen sérülésnyommal, meglazult kötéssel, ex libris-szel.
16662.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bánszky Pál: Bak Imre. Bp., 1982, Képzőművészeti. Színes és fekete-fehér képekkel, Bak Imre műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
16663.

Rufpreis:
1 200 HUF
16664.

Rufpreis:
1 600 HUF
M. Heil Olga: Patkó Károly (1895-1941) emlékkiállítása. Bp., 1971, Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér képekkel, Patkó Károly műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16665.

Rufpreis:
1 200 HUF
Szablya János (szerk.): Kéve könyve. Budapest, 1928, Kéve Művészegyesület kiadása. Fekete-fehér képekkel, többek közt Barcsay Jenő, Rippl-Rónai József, Paizs Goebel Jenő, Friml (Fónyi) Géza, Bánáti Schwerák József műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, 13.-22. oldalig lapok alján kisebb szöveget nem érintő szakadással, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
16666.

Szablya János (szerk.): Kéve könyve. Budapest, 1928, "Kéve" Művészegyesület kiadása. Fekete-fehér képekkel, többek közt Barcsay Jenő, Rippl-Rónai József, Paizs Goebel Jenő, Friml (Fónyi) Géza, Bánáti Schwerák József műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, 13.-22. oldalig lapok alján kisebb szöveget nem érintő szakadással, modern professzionális átlátszó védőfóliában.

Rufpreis:
1 000 HUF
Makovecz Imre kiállítása. Vác, 1983. Kiadói papírkötés, készült 1500 példányban, jó állapotban.
16667.

Rufpreis:
1 600 HUF
Eisvogel und Paonie kínai mintalap gyűjtemény
16668.

Rufpreis:
1 000 HUF
36

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF