Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 241

16730.

Rufpreis:
1 000 HUF

1978-1989 Művészet folyóirat 14 száma
16731.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gombrich, E. H.: A művészet története. Fordította: G. Beke Margit, Falvay Mihály. Bp., 1974, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
16732.

Rufpreis:
1 000 HUF

Boglár Lajos-Kovács Tamás: Indián művészet Mexikótól Peruig. Bp.,(1983),Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16733.

Rufpreis:
2 000 HUF

P. Brestyánszky Ilona: Ismerjük meg a kerámiát. A kerámia és a porcelán története. Bp., 1976, Gondolat. 422 p. Második kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
16734.

Rufpreis:
1 600 HUF

Radics Vilmos-Ritter Aladár: Laptervezés, tipográfia. + Kép szerkesztés sajtófotó 2 kötet. Bp.,1975, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16735.

Rufpreis:
1 400 HUF

16736.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sikota Győző: Herendi porcelán. Bp, 1970, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé kopott papír védőborítóban. + Sikota Győző: La porcelaine de Herend. Bp., 1970, Műszaki. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben.
16737.

Rufpreis:
2 000 HUF

7 db képzőművészeti katalógus: Konok Tamás, Hetey Katalin, Magda Frank, Anna Mark (Márkus Anna), Halász-Szabó Sándor, Németh János, Bőszín Andrew Endre. Bp., 1989-1995 körül, különböző kiadások (Vasarely Múzeum stb.). Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16738.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szegő György: Teremtés és átváltozás. Budapest szecessziós építészete a századfordulón. Bp, é.n., HG & Társa Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban. Magyar, német és angol nyelven.
16739.

Rufpreis:
2 000 HUF

György Péter-Turai Hedvig(szerk.): A művészet katonái. Sztálinizmus és kultúra. Bp., 1992, Corvina. Kiadói papírkötés.
16740.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sopron, Kubinszky Mihály Építészete a 20. században. hn., 2003, Belvedre Meridionale és Zékány-Máthé. Kiadói kartonált papírkötés.
16741.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF