Larsson, Carl: Das Haus in der Sonne. Königstein - Leipzig, 1909, Karl Robert Langewiesche. Német nyelvű rajzkönyv, papírkötésben. Félig levált gerinccel, kissé foltos és gyűrött borítóval.
1936 A Műcsarnokban rendezett modern olasz művészeti kiállítás tárgymutatója. 1936. jan-márc. Bp., 1936., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarkán gyűrődésnyommal.
Uitz Béla kiállítása. A szovjet múzeumokban és a művész tulajdonában lévő művekből. Bp., 1968, Magyar Nemzeti Galéria-Kulturális Kapcsolatok Intézete. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Jaschik Álmos: A könyvkötő-mesterség. Műszaki Könyvtár XXXII. Bp.,1922, Népszava,(Világosság-ny.), 260 p. Fekete-fehér illusztrációkkal, mesterjegyekkel. Átkötött aranyozott álbordás félbőr-kötés, néhány bejelöléssel, két kissé foltos lappal.
I.Sz. Nyemilova: Régi képek titkai. H.n., 1979, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, kissé kopott borítóval, de jó állapotban.
Sirató Ildikó, Horváth Andrea: Galeria.hu - az akttól a zsánerképig. Bp., 2018, Holnap. Színes képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Berény Róbert, Ferenczy Károly, Rippl-Rónai József, Czigány Dezső alkotásainak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.