Mai Magyar Művészet könyvtétel, 4 db. Németh Lajos: Ország Lili. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötés. Kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban. + S. Nagy Katalin: Anna Margit. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötés. Kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban + Körner Éva: Korniss Dezső. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötés. Kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban + Dávid Katalin: Engelsz József. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötés. Kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban
Orsz. Magyar Képzőművészeti Társulat, kiállítási füzetek, 3 db. Téli Nemzetközi Kiállítás, 1906-7. Bp, Singer és Wolfner. Papírkötésben, szakadozott borítóval. + Tavaszi Kiállítás, 1911. Bp, Singer és Wolfner. Papírkötésben, kissé szakadozott borítóval és sérült gerinccel. + Téli Kiállítás, 1903-4. Bp, Singer és Wolfner. Papírkötésben, kissé gyűrött és szakadozott borítóval.
Fisch József: A színkeverés kézikönyve, Bp., 1936, a szerző kiadása. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
Dr. Pipics Zoltán: Így nézd a szépet! 100 képpel és Haranghy Jenő rajzaival. Bp., 1943, Szerzői kiadás (Légrády Testvérek Rt. nyomda). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt papír védőborítóban.
3 db az esztergomi Keresztény Múzeummal kapcsolatos kiadvány: Keresztény Múzeum Esztergom. Kihajtható prospektus. H.n., é.n., k.n. + Somogyi Árpád: Az esztergomi kincstár. Bp., 1967, k.n. Kiadói papírkötés. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. + Mucsi András: Az esztergomi Keresztény Múzeum régi képtárának katalógusa. Bp., 1975, Corvina. Kiadói papírkötés.
Omar Khajjám: Rubáíját. Ford.: Szabó Lőrinc. Szász Endre illusztrációval.. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.