Kínai, különféle illusztrációkat, motívumokat tartalmazó könyv, 180 tá... https://www.darabanth.com/de/398-Fernauktion/398.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500008/Kinai-kulonfele-illusztraciokat-motivumokat-tartalmazo-konyv-180-tablaval-Kiadoi-kop~II2427213
2427213
16653
398
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Kínai, különféle illusztrációkat, motívumokat tartalmazó könyv, 180 táblával. Kiadói kopott, kissé sérült gerincű kartonált papírkötés.
: hsz