17173.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Györffy János: Természettan és vegytan. Katholikus Népiskolai Tankönyvek IV. Bp., 1904, Szent István-Társulat. Kiadói kopott félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kijáró lapokkal. + ABC und Lesebuch für die katholischen Volksschulen. Budapest, 1890, St.-Stephan-Vereines. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, laza kötéssel.