Der Käfersammler. Bearbeitet von Alexander Bau. Illustrierte Taschenbücher für die Jugend. Stuttgart-Berlin-Leipzig,én,Union Detusche Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés,kissé kopott borítóval.