Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 38

[Krafft-Ebing, Richard von (1840-1902)] Krafft-Ebing Rikhárd: A törvényszéki elmekórtan tankönyve. Fordította és előszóval ellátta: Babarczi Schwartzer Ottó. Bp., 1885, MTA, XXXV+677 p.
17157.

Rufpreis:
3 000 HUF
9
[Krafft-Ebing, Richard von (1840-1902)] Dr. Krafft-Ebing R. Báró: Psychopathia Sexualis a visszás nemi érzések különs figyelembe vételével. Fordította: Fischer Jakab. Bp., 1894, Singer és Wolfner, 2+V+5+394 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
17158.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Poór Ferencz: A syphilis kórtana és gyógyítása. Bp., 1914, Franklin, VIII+287 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, a hátsó táblán kis sérüléssel.  Dr. Koch Béla (1875-?) mosonmagyaróvári tiszti főorvos névbélyegzőjével.
17159.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Bilz, F. E. - Az új természetes gyógymód. I-II. kötet. A természetszerű gyógyeljárás és egészségápolás tan- és kézikönyve. Leipzig,é.n., Dr. Karl Meyer. Szöveg közti fekete-fehér illusztrációkkal, számos színes táblával, három az emberi test alkatát és szerveit ábrázoló szétvehető, színezett mintával.Igényes egészműbőr kötés. Első címlap nélkül. Jó állapotban
17160.

Rufpreis:
4 000 HUF
Platen M(oritz): Az új gyógymód. I-II. kötet. Fordította: dr. László Frigyes. Bp.,(1900), Schroeter H. L., (Lipcse, Metzger és Wittig,) 1 t.+VIII+791 p.+7 t.+796-1510 p.+ 10 t. Kiadói egységes, illusztrált, díszes, festett, aranyozott, szecessziós zöld egészvászon kötésben, kopott borítóval, egy lap sérült, pár lap kijár, néhány lapon kis szakadás, foltos lapokkal, a szemléltető ábrák sérültek, hiányosak, megviselt állapotban.
17161.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17162.

Rufpreis:
3 000 HUF
Az élet csodái I-III. kötet. H. G. Wells, Julian Huxley és George Philip Wells nagy biológiája. Fordította: Lambrecht Kálmán. Bp., é. n., Pantheon. Gazdag szövegközti képanyaggal. Kiadói, egységes, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az I. köteten fakulásnyommal.
17163.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15 db Fürkész Könyv: Állatkerti emlősök 1-2., Emlősállatok, Kutyák, Macskák, Madarak, Halak, Lepkék, Ízeltlábúak, Fák, Termések, Kerti virágok, Gombák, A tengerparton, Égi kalauz. Bp., 1987-1993, Gondolat/Orex. Számos színes ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott, néhányon gyűrött borítókkal.
17164.

Rufpreis:
3 000 HUF
Bloch Iván: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp.,(1909), Dante. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval és gerinccel. + Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Fordította Gábor Andor. Bp.,[1930.], Dick Manó. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egész-vászonkötés, kopott borítóval.
17165.

Rufpreis:
1 600 HUF
Baló József: Az általános kórbonctan tankönyve. Bp., 1962, Medicina. Kiadói kopott félvászon-kötés. + Rendszeres bonctan. Szerk.: Kiss Ferenc. Bp.,1963, Medicina. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17166.

Rufpreis:
1 600 HUF
cca 1892-2001 Vegyes különféle földtani nyomtatványok, separatumok, évkönyv...stb gyűjteménye, 18 db, közte szakadt is.
17167.

Rufpreis:
1 200 HUF
Az Országos Meteorológiai Szolgálat Központi Meteorológiai Intézetének adattárának katalógusai. 1. csapadék. Bp., 1974, Országos Meteorológiai Szolgálat Központi Meteorológiai Intézete. Kiadói nyl-kötés. Megjelent 300 példányban.
17168.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF