17912.
396. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Tolsztoj Leo: A Kreutzer-szonáta. Ford.: Somogyi Ede. Bp., 1895, Robicsek Zsigmond, 158 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.