Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 321
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2351643
10012
393
Barkász Lajos (1884-1960): Táj. Olaj, vászon, javított. Dekoratív fa keretben, 35,5x45 cm 2367081
10013
393
32000
Baska József (1935-2017): Vonal és forma. Olaj, farost, jelzett. 36x18 cm.
2377930
10014
393
70000
Baska József (1935-2017): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben. 60x80 cm
2349385
10015
393
B. Séday Mária (1925-2009): Csendélet virágokkal. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 15,5×17 cm
2379252
10016
393
B. Séday Mária (1925-2009): Táncoló pár. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üveg mögött. 15,5×15,5 cm 2379256
10017
393
B. Séday Mária (1925-2009): Táncoló pár. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 13,5×13,5 cm
2379259
10018
393
B. Séday Mária (1925-2009): Pihenő. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 18×25 cm 2028798
10019
393
2060776
10020
393
2377068
10021
393
28000
Benes József (1938-2017): Husika V, 1999. Litográfia, papír, jelzett, 14/14 számozással. Lap tetején apró szakadással. 63x89 cm
2383325
10022
393
Benyovszky István (1898-1969): Lovasszán. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26×38 cm 2382129
10023
393
50000
Omer Berber (1948-), bosnyák festőművész alkotása: Női portré, 1988. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 70×48,5 cm. / Omer Berber (1948-), Bosnian (former Yugoslavian) painter: Portrait of a lady, 1988. Mixed technique on paper, signed. Framed with glass. 70×48,5 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF