50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Omer Berber (1948-), bosnyák festőművész alkotása: Női portré, 1988. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 70×48,5 cm. / Omer Berber (1948-), Bosnian (former Yugoslavian) painter: Portrait of a lady, 1988. Mixed technique on paper, signed. Framed with glass. 70×48,5 cm.