Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 321

Dús László (1941-): Fantázia szüleménye (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: HC IV/IV. 64×89 cm
10060.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Zenés koponya tankkal, 2008. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (46/50). Lapméret: 21×15 cm
10061.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
16
ef. Zámbó (efZámbó) István (1950-): Új világ, új Jeruzsálem, 2013. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (86/100). A 2013-ban megjelent Jézus Élete c., Vincze László és Fiai Papírmerítő Műhelyében készült mappából. 36,5×26 cm
10062.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,35
55,88
Egresi Zsuzsa (1954-): Viha előtt, 1981. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott. II/VII. 29,5×21 cm
10063.

Rufpreis:
8 000 HUF
10064.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
10065.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Ék Sándor (1902-1975): Békegalamb. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 39×29 cm
10066.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Élesdy István (1912-1987): Női arckép. Tus, papír, jelzett. Lap tetején kisebb foltokkal. 48×36 cm
10067.

Rufpreis:
4 000 HUF
Élesdy István (1912-1987): Fiatal lány portréja, 1956. Szén, papír, jelzett. Lap bal felső sarkában kisebb hiánnyal. 48,5×35 cm
10068.

Rufpreis:
4 000 HUF
Élesdy István (1912-1987): Ülő hölgy. Tus, papír, jelzett. Lap jobb felső sarkában törésnyommal. 48x36 cm
10069.

Rufpreis:
4 000 HUF
Élesdy István (1912-1987): Liget Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle sérült és foltos, 18×31 cm
10070.

Rufpreis:
1 800 HUF
Élesdy István (1912-1987): Utca. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, lap széle szakadt, 20×29 cm
10071.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF