Borbély 83 jelzéssel: Kertben. Olaj, farost. Kisebb felületi sérülések... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Borbely-83-jelzessel-Kertben-Olaj-farost-Kisebb-feluleti-serulesekkel-60x50-cm~II2363060
2363060
10348
391
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Borbély 83 jelzéssel: Kertben. Olaj, farost. Kisebb felületi sérülésekkel. 60x50 cm
: pelikán_kristóf