Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
20 000HUF
14
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Király J jelzéssel (Király Jenő ?): Két leány. Olaj, vászon, jelzett. Egy kisebb sérüléssel (apró lyukkal a vászon alsó részén. Dekoratív, historizáló stílusú blondel keretben. 80x60 cm