10349.
391. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Jelzés nélkül: Kerthelyiségben. Olaj, farost, fa keretben, 68×96 cm