Fuchs József (1907-1977): Kecskeméti tanya, 1947. Akvarell, papír, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Fuchs-Jozsef-1907-1977-Kecskemeti-tanya-1947-Akvarell-papir-jelzett-Dekorativ-uvegezett~II2338272
2338272
10092
391
Rufpreis:
7 000 HUF 18,92 EUR , 20,59 USD
Beschreibung: Fuchs József (1907-1977): Kecskeméti tanya, 1947. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív üvegezett keretben. 29,5x38 cm
: pelikán_kristóf