Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 335
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2360018
391
Ábrahám Rafael (1929-): Virágok. Rézkarc, papír, jelzett, 10×16,5 cm
2354596
10001
391
Ágotha Margit (1938-): Bohócok. Linómetszet, papír, jelzett. Egyben Képcsarnok meghívó 1970-ben rendezett kiállításra, amelyet Lenkey Zoltán nyitott meg. Grafika méret: 13,5x11 cm
2359729
10002
391
Aknay János (1949-): Kis magyar őrangyal. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (29/30), 18×18 cm 2074920
10003
391
50000
Áldor János László (1895-1944): Pecázó ifjú. Olaj, falemez, jelzett, 60×51 cm 2344482
10004
391
11000
Almásy Aladár (1946): Danton búcsúja, 1988. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (8/21). 38x27 cm 2340572
10005
391
2349262
10006
391
70000
2258301
10007
391
4800
2360871
10008
391
2355647
10009
391
Aros Éva (1973-): Agora, Sziget, 2000 (készült a Sziget Fesztivál Agora nemzetközi alkotótábora alatt). Akvarell, tus, papír, jelzett, 37×52 cm
2359623
10010
391
42000
Áron Nagy Lajos (1913-1987): Verbici-tó. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalon címke szerint szerepelt az 1997-ben, Székesfehérváron rendezett életműkiállításon. Apró felületi sérülésekkel. Fa keretben. 35x70 cm / Áron Nagy Lajos (1913-1987): Vrbické pleso, Slovakia. Oil on wood fibre, signed. With exhibition label from 1997 on the reverse. With small surface damages. Framed. 35x70 cm 2360014
10011
391
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Paromos. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5×8,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF