Áron Nagy Lajos (1913-1987): Verbici-tó. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalon címke szerint szerepelt az 1997-ben, Székesfehérváron rendezett életműkiállításon. Apró felületi sérülésekkel. Fa keretben. 35x70 cm / Áron Nagy Lajos (1913-1987): Vrbické pleso, Slovakia. Oil on wood fibre, signed. With exhibition label from 1997 on the reverse. With small surface damages. Framed. 35x70 cm