Bücher: Technik

Zahl der Lose: 27

dr. Hajós István: Textíliák kézikönyve. Bp., 1959. Műszaki könyvkiadó. 266p + 31t 180 db textilmintával. Egészvászon kötésben
17220.

Rufpreis:
3 000 HUF
David Bennett: Metró. A földalatti vasút története. Ford.:Kunos Vanda. Bp., 2005, Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17221.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17222.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Ferenczy L. Tamás: A kőbaltától a repülőgépig. Bp., é.n. Dante. Kiadói, kissé kopott félvászon kötésben
17223.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ferenczy Emil: Asztalosipar. Ipari szakkönyvtár 36-38. Bp.,é.n., Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 301+1 p. Kiadói kopott félvászon kötésben, sérült gerinccel, laza kötéssel, jegyzetekkel.
17224.

Rufpreis:
1 200 HUF
Bossányi József: Kőműves és kőfaragószerkezetek. Bp., 1921, Athenaeum, 256 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, foltos, kijáró lapokkal, rossz állapotban.
17225.

Rufpreis:
2 000 HUF
Hancsók Jenő-Lakatos István- Valasek István: Üzemanyagok és felhasználásuk. Szerk.: Valasek István. Bp., 1998, Tribotechnik. Kiadói papírkötés.
17226.

Rufpreis:
2 000 HUF
1901 Előkészítő osztály. 1901. Összeáll.: Györgyi Kálmán. Budapest Székesfővárosi Iparostanonc-Iskolák. Bp., 1901, Székesfővárosi Házinyomda. Stencilezéssel sokszorosított iskolai jegyzet, mellékletekkel. Kopott egészvászon-kötésben, kijáró lapokkal.
17227.

Rufpreis:
1 400 HUF
Liener György: Autótípusok 1964. Bp., 1964, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
17228.

Rufpreis:
1 600 HUF
17229.

Rufpreis:
1 200 HUF
17230.

Rufpreis:
1 000 HUF
Göngy ékszerek.Egyedit- saját kezűleg. Ford., Szerk.: Mohácsi Anikó. Bp., 2007, Vince. Kiadói papír védőborító. Gerincén egy szakadás de egyébként jó állapotban.
17231.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF