1901 Előkészítő osztály. 1901. Összeáll.: Györgyi Kálmán. Budapest Szé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1500012/1901-Elokeszito-osztaly-1901-Osszeall-Gyorgyi-Kalman-Budapest-Szekesfovarosi-Iparo~II2365092
2365092
17227
391
Books: Technics
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: 1901 Előkészítő osztály. 1901. Összeáll.: Györgyi Kálmán. Budapest Székesfővárosi Iparostanonc-Iskolák. Bp., 1901, Székesfővárosi Házinyomda. Stencilezéssel sokszorosított iskolai jegyzet, mellékletekkel. Kopott egészvászon-kötésben, kijáró lapokkal.
: pelikán_kristóf