Liener György: Autótípusok 1964. Bp., 1964, Műszaki. Fekete-fehér fotó... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1500012/Liener-Gyorgy-Autotipusok-1964-Bp-1964-Muszaki-Fekete-feher-fotokkal-illusztralt-KiadC3~II2358890
2358890
17228
391
Books: Technics
Beschreibung: Liener György: Autótípusok 1964. Bp., 1964, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
: pelikán_kristóf