10114. 390. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
29
0 HUF
Kopócsy Judit (1947-): Bach hallgatása közben. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett keretben, 25,5×31 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf