Korányi Gábor (1952-): Ballada. Színes rézkarc, akvatinta, merített papír, jelzett, számozott: 22/50. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 23×15 cm