10113. 390. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Konecsni György (1908-1970): Kilátás Badacsonytomajról. Színezett rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, lap széle foltos, 20,5×32,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras