Bücher: Technik

Zahl der Lose: 33

Schofield, H.M.; Johns, W.E.: The Pictorial Flying Course London, 1939. John Hamilton, London, Kiadói kissé sérült vászon kötésben. Repülés oktatókönyv.
17683.

Rufpreis:
6 000 HUF
Kolligátum: Jalsoviczky Lajos: Vízturbinák. Bp., 1922. Athenaeum. 125 ábrával. Részben foltos lapokkal. + Jalsoviczky Lajos: Gőzturbinák. Bp., 1922, Athenaeum. Részben foltos lapokkal, aláhúzásokkal. Félvászon kötésben, sérült borítóval.
17684.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Madarász László: A levegő meghódítása. A léghajózás és géprepülés története a kezdettől a mai napig. Bp.,én,Világirodalom. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17685.

Rufpreis:
1 400 HUF
Szalay Sándor: A katód sugarak. Különlenyomat a nyíregyházi ág. h. ev. főgimnázium 1910-1911. évi értesítőjéből. Nyíregyháza, 1911., Jóba Elek, 24 p. Szövegközti illusztrációkkal.
17686.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1930 Voigtländer német fényképezőgépeket,objektíveket gyártó cég, német nyelvű prospektusa, számos leírással, illusztrációval. Braunschweig, Georg Westermann-ny.,kopott borítóval, de belül jó állapotban, 80 p.
17687.

Rufpreis:
1 800 HUF
Horst Ihling: Ich fahre einen Wartburg. Wartburg Typ 353, 353 W. Berlin,1978,Transpress. Német nyelven. Melléklettel. Kiadói szakadt papírkötés.
17688.

Rufpreis:
2 000 HUF
Biczó István, Minárovics János, Polgár Mihály, Szőke István, Tarján Rezső: Tűzoltófelszerelések. Bp., 1960, Belügyminisztérium Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága. 211 fekete-fehér ábrával illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott és kissé foltos borítóval, lapok széle helyenként foltos, két lap kijár.
17689.

Rufpreis:
1 000 HUF
17690.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Surányi Endre - Rózsa György: Motor, moped, robogó. Motoros vizsgaismeretek. Bp., 1959, Táncsics.8 melléklettel. Kiadói kopott félvászon-kötésben. A függelékben motortípus leírásokkal.
17691.

Rufpreis:
1 800 HUF
17692.

Rufpreis:
1 600 HUF
2000 Renault Mégane kezelési útmutató, az egyik lapon tollas jegyzettel.
17693.

Rufpreis:
1 000 HUF
2018 Porsche News. 2018. I. Bp., 2018, Porsche. Kiadói papírkötés,
17694.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF