Surányi Endre - Rózsa György: Motor, moped, robogó. Motoros vizsgaisme... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/390/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1000011/Suranyi-Endre-Rozsa-Gyorgy-Motor-moped-robogo-Motoros-vizsgaismeretek-Bp-1959-Tancsic~II2326226
2326226
17691
390
Books: Technics
Beschreibung: Surányi Endre - Rózsa György: Motor, moped, robogó. Motoros vizsgaismeretek. Bp., 1959, Táncsics.8 melléklettel. Kiadói kopott félvászon-kötésben. A függelékben motortípus leírásokkal.
: karap_norbert