3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Kolligátum: Jalsoviczky Lajos: VÃzturbinák. Bp., 1922. Athenaeum. 125 ábrával. Részben foltos lapokkal. + Jalsoviczky Lajos: GÅ‘zturbinák. Bp., 1922, Athenaeum. Részben foltos lapokkal, aláhúzásokkal. Félvászon kötésben, sérült borÃtóval.