Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 158

15682.

Rufpreis:
1 600 HUF
Stephen Henry Roberts: The House That Hitler Built. London, 1937, Methuen. Második kiadás. Angol nyelven. Kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel, címlap és utolsó néhány lap foltos. / Linen-binding. Second edition. With spotty pages.
15683.

Rufpreis:
1 000 HUF
3 db a Teleki Pál Tudományos Intézet által kiadott könyv a Hazánk és a Nagyvilág sorozatból. Sőtér István: Magyar-francia kapcsolatok. Hazánk és a Nagyvilág I. kötet. Budapest, 1946, Teleki Pál Tudományos Intézet. Kiadói kissé sérült illusztrált papírkötés. + Bertha Kelemen: Magyarok és svédek. Hazánk és a Nagyvilág IV. kötet. Budapest, 1946, Teleki Pál Tudományos Intézet. Kiadói kissé sérült illusztrált papírkötés. + Dezsényi Béla: Magyarország és Svájc. Hazánk és a Nagyvilág VI. kötet. Budapest, 1946, Teleki Pál Tudományos Intézet. Kiadói sérült illusztrált papírkötés.
15684.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15686.

Rufpreis:
3 000 HUF
Csapody Miklós: A világban helytállani... Bálint Sándor élete és politikai működése. 1904-1980. Bp., 2004, Korona. Kiadói kartonált papírkötés,
15687.

Csapody Miklós: "A világban helytállani..." Bálint Sándor élete és politikai működése. 1904-1980. Bp., 2004, Korona. Kiadói kartonált papírkötés,

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Kovács Éva-Lovag Zsuzsa: A magyar koronázási jelvények. 1980, Corvina. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval,
15688.

Rufpreis:
1 200 HUF
Siklós András: Magyarország 1918-1919. Bp., 1978, Kossuth-Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15689.

Rufpreis:
1 000 HUF
Edelsheim Gyulai Ilona: Horthy István kormányzóhelyettes özvegye: Becsület és kötelesség. 1-2. köt. Bp., 2001., Európa. Kiadói papírkötés.
15690.

Rufpreis:
1 800 HUF
Borsi-Kálmán Béla: Ifj. Niamessny Mihály és a temesvári Levente-Per (1919-20). Bp., 2010, Helikon. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói műbőrkötés.
15691.

Rufpreis:
1 000 HUF
15692.

Rufpreis:
1 200 HUF
15693.

Rufpreis:
800 HUF
Leo Frobenius: Afrikai kultúrák. Válogatott írások. Szerkesztette, válogatta, az utószót és a jegyzetek írta, a fordítást ellenőrizte: Bodrogi Tibor. Fordította: G. Beke Margit, Kárpáty Csilla, Soltész Gáspár. Bp.,1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15694.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF