Stephen Henry Roberts: The House That Hitler Built. London, 1937, Methuen. Második kiadás. Angol nyelven. Kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel, címlap és utolsó néhány lap foltos. / Linen-binding. Second edition. With spotty pages.