10512.
389. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Jelzés nélkül, szentendrei iskola: Házak a dombon. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 34x47 cm