10513.
389. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jelzés nélkül: Falusi udvar. Olaj, vászon, kartonon, 26,5x34 cm