10514.
389. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Jelzés nélkül: Látkép templomtoronnyal. Akvarell, karton, üvegezett fa keretben, Carl Schleicher & Schull bélyegzéssel, 11,5x21,5 cm