10511.
389. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Jelzés nélkül: Vas megyei táj (Rába?). Olaj, karton, fa keretben, apró foltokkal, 30×40 cm