Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 201

15072.

Rufpreis:
800 HUF
Az Isteni Megváltó Leányai Budapesti XI. Ker. Szent Margit Leánygimnáziumának És Nőnevelő Intézetének évkönyve 1942-1943. Közzétette: Szabó M. Erika. Bp., 1943, Isteni Megváltó Leányai Szerzetesrend. Kiadói papír kötésben, sérült gerinccel.
15073.

Rufpreis:
800 HUF
15074.

Rufpreis:
1 000 HUF
15075.

Rufpreis:
1 000 HUF
15076.

Rufpreis:
2 000 HUF
15077.

Rufpreis:
1 000 HUF
Könyves Tóth Kálmán: A világlátók. Uti kalandok regényes rajzokban. Bp.,[1907],Légrády, 1 (címkép, litográfia) t.+232 p+ 9 (litográfiák) t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, kijáró lapokkal (4 lap, 2 tábla), foltos lapokkal, rossz állapotban.
15078.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Pénzes Antal-Csizy Ferenc: Budapest élővilága. Bp., 1956., Társadalom és Természettudományi Ismeretterjesztő Társulat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15079.

Rufpreis:
800 HUF
Dienes Adorján: Regélő romok. Rozsnyó,(1940), Sajó-Vidék Könyvkiadóvállalat. II., bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
15080.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Kyiv, Kiew, Kiev. Fotóalbum. Kyiv, 2009, Mystetstvo. Angol, német, ukrán és francia nyelven. Ukrán és angol feliratokkal. Kiadói kartonált papírkötés.
15081.

Kyiv, Kiew, Kiev. Fotóalbum. Kyiv, 2009, "Mystetstvo". Angol, német, ukrán és francia nyelven. Ukrán és angol feliratokkal. Kiadói kartonált papírkötés.

Rufpreis:
1 400 HUF
Sergei Udovik: Kyiv, My Love. hn., 2009, Vakler. Fotóalbum színes képekkel, ukrán és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15082.

Rufpreis:
1 400 HUF
Kecskés László: Komáromi mesterségek. Pozsony/Bratislava, 1978, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3700 példányban, ebből 2500 példány a Gondolat Kiadó, Budapest részére készült. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus két térkép vázlatával, cikkekkel.
15083.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF