Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 201

Galván Károly: Az Egri vár. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.; Jenei Ferenc:Régi Győri házak. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.
15048.

Rufpreis:
1 000 HUF
Földrajzi zsebkönyv. Szerk.: Temesy Győző. Bp., 1942, Magyar Földrajzi Társaság. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
15049.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Földrajzi zsebkönyv. Szerk.: Temesy Győző. Bp., 1943, Magyar Földrajzi Társaság. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. Borító néhol hiányos.
15050.

Rufpreis:
800 HUF
15051.

Rufpreis:
1 200 HUF
Putz Éva: A kolonyi lagzi. Pozsony, 1943., Szlovákiai Magyar Közművelődési Egyesület Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
15052.

Rufpreis:
1 000 HUF
Horling Róbert: Szeged. Bp., én. Kiadói kartonálásban.
15053.

Rufpreis:
1 000 HUF
1972 Németh Péter: Borsova határvármegye természeti földrajza. Különlenyomat a nyíregyházi Jósa András Múzeum XII-XIV. 1969-1971. évi kötetéből, 45-54 p.  Németh Péter (1941-) régész, történész, nyíregyházi Jósa András Múzeum igazgató által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált.
15054.

Rufpreis:
1 200 HUF
15055.

Rufpreis:
800 HUF
Buda-Pest. Előadva Alt Rudolf által. Bp.,1983, ÁKV. Az 1845. évi kiadás (Pest, Hartleben Konrád Adolf) reprintje! Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
15056.

Rufpreis:
1 000 HUF
15057.

Rufpreis:
1 000 HUF
John Freeman and Sue Sharpe: This Beautiful City London. London, 1992, Bison Group. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15058.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hortobágyi Tibor-Lázár István: The Magic of Mountains. Northern Hungary. Bp., 1989, Corvina. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15059.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF