Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 201

Tálasi István: Kiskunság. Bp.,1977, Gondolat, 132+3 p. + 6 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15024.

Rufpreis:
1 400 HUF
Ifj. Kodolányi János: Ormánság. Bp.,1960, Gondolat, 132+3 p. + 32 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.
15025.

Rufpreis:
1 400 HUF
15026.

Rufpreis:
1 400 HUF
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp.,1937, Grill Károly. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
15027.

Rufpreis:
1 400 HUF
Vannak változások. (Penészlek, 1968-78:) filmszociográfia. Szerk.: Fekete Ibolya. Balázs Béla Studió 78. Bp.,[1980], MAFILM Sajtó és Propaganda Osztálya. Kiadói papírkötés,
15028.

Vannak változások. (Penészlek, 1968-78:) filmszociográfia. Szerk.: Fekete Ibolya. Balázs Béla Studió '78. Bp.,[1980], MAFILM Sajtó és Propaganda Osztálya. Kiadói papírkötés,

Rufpreis:
1 000 HUF
Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Bp., 1942. Vörösváry kiadó. Fekete-fehér képekkel. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel.
15029.

Rufpreis:
2 000 HUF
1959 Matyóföld. Szerk.: Dala József és Kiss Gyula. Bp., 1959, Múzeumok Központ Propaganda Irodája. Kiadói papírkötés. Megjelent 250 példányban.
15030.

Rufpreis:
1 600 HUF
Tóth Dezső: A Batthyány-család és emlékei Dákán. Veszprém, 2007, Viza Kft. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. A szerző által dedikált.
15031.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vikár Sándor: Ez történt harminc év alatt. A nyíregyházi zeneiskola története. Bp., 1972., Szabolcs megyei Lakiadó Vállalat. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.   Dienes Ö. István (1906-1986) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus édesapjának a névbejegyzésével.
15032.

Rufpreis:
1 000 HUF
Budapesti városnézés kézikönyve. Bp.,1960, IBUSZ. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. +1965 Budapest térkép, Bp., 1965, Karotgráfia, rajta a közlekedési vonalakkal is, hajtás mentén szakadt, 80x115 cm
15033.

Rufpreis:
1 600 HUF
Jakó Zsigmond-Juhász István: Nagyenyedi diákok. 1662-1848. Bukarest, 1979, Kriterion. Kiadói papírkötés. Benne két könyvjelzővel, fülszöveggel a könyvről.
15034.

Rufpreis:
1 400 HUF
15035.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF