15074.
389. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Baedeker, Karl: Die Schweiz. Chamonix. Die Oberitalienischen Seen. Handbuch für Reisende: - -. 39. Auflage. Leipzig, 1907, Karl Baedeker. Német nyelven, számos térképpel. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopott borÃtóval, a cÃmlapon a névbejegyzéseket leragasztották.