10218.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
Olvashatatlan (Fusz?) jelzéssel: Tabáni utca, háttérben az Erzsébet-híddal. Pasztell, ceruza, papír. Üvegezett, kopott fa keretben, hátoldalán Gleichmann Pál képkeretező 1930-35 körüli címkéjével. 29,5x21 cm