Jelzés nélkül: Tabán, Kőműves utca. Akvarell, papír. Jobb alsó sarkába... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/388/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Taban-Komuves-utca-Akvarell-papir-Jobb-also-sarkaban-feliratozott-Lap-s~II2230626
2230626
10217
388
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Tabán, Kőműves utca. Akvarell, papír. Jobb alsó sarkában feliratozott. Lap sarkaiban kissé sérült. 21,5x29 cm
: kh