Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000HUF
18
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, 1864. aug. 2. datálással: Enteriőr (Tirczka Antal főreáliskolai tanár és neje báró Riedlmayr Mathilde lakásának salonja 1864. évben Székesfehérváron). Akvarell. ceruza, papír. Dekoratív fa keretben. 10x12,5 cm