17110.
388. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
H. W. Loon: Nézz körül a földön. A földrajz kistükre. A szerző színes és egyszínű rajzaival. Fordította Havas József. Budapest, 1938, Dante. Kiadói egészvászon kötés,kissé kopott borítóval, ettől eltekintve jó állapotban.