Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 28

Simonyi Károly: A fizika kultúrtörténete. Bp, 1981, Gondolat. Második, bővített kiadás. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
17108.

Rufpreis:
6 000 HUF
Bikafalvi Máthé Domokos: A legszükségesebb tudnivalók a fogak és száj ápolásáról. Bp., 1876, szerzői (Franklin-Társaulta nyomdája). 27 p. Első kiadás! Kiadói papírkötés, foltos és sérült borítóval. Címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel. Helyenként foltos lapokkal. Ritka!
17109.

Rufpreis:
5 000 HUF
11
H. W. Loon: Nézz körül a földön. A földrajz kistükre. A szerző színes és egyszínű rajzaival. Fordította Havas József. Budapest, 1938, Dante. Kiadói egészvászon kötés,kissé kopott borítóval, ettől eltekintve jó állapotban.
17110.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dr. Aujeszky Aladár: A baktériumok természetrajza. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat.189 rajzzal és 5 melléklettel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
17111.

Rufpreis:
4 000 HUF
Dr. Gróf Teleki Pál, Dr. Vargha György:Modern földrajz és oktatása. Félvászon kötésben, kissé laza kötéssel.
17112.

Rufpreis:
1 400 HUF
1940 Új Universum. III. köt. Szerk.: Cavallier József. Bp.,(1940),Franklin, 156 p.+XXXIV t. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, foltos, iskolai ajándékozási sorokkal.
17113.

Rufpreis:
1 600 HUF
Fekete János: Alkohológia. Kézirat. Bp., 1985, Tankönyvkiadó. 225p. Készült 315 pédányban. A szerző által dedikált! Kiadói papírkötés, gerincen a szerző és cím tollal feliratozva.
17114.

Rufpreis:
1 200 HUF
Hédervári Péter: Évezredek, vulkánok, emberek. Bp., 1981. Kossuth. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
17115.

Rufpreis:
1 800 HUF
Dr. Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Bp., 1943 , Országos Közművelődési Szövetség, 176 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, a kötés részben elvált, a könyvtest elvált a borítótól.
17116.

Rufpreis:
1 000 HUF
Réthy Károly: Drágakövek és gyöngyök. Kolozsvár, 1990, Dacia Könyvkiadó. A szerző rajzaival illusztrálva. Papírkötésben. A hátsó borítón tollal és filccel írt jelölések. Kissé kopott borítóval.
17117.

Rufpreis:
1 000 HUF
Jeanne Cavellos: A csillagok útján. Egy asztrofizikus független kutatásai az űrutazásról, az idegenekről, a bolygókről és a robotokról, különös tekintettel a Csillagok háborújac. film és könyv állításaira. Ford.:Steinbach Júlia és Micsik Tamás. Bp., 2001, Athenaeum 2000. Kiadói papírkötés,
17118.

Rufpreis:
1 200 HUF
17119.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF