15003.
384. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Tirol és Vorarlberg. Budapest, 1893, Magyar Királyi Államnyomda, . Rengeteg illusztrációval. Kiadói, aranyozott félbőr kötésben, éleinél kissé kopott gerinccel, néhány lapon apró foltokkal.