Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Morvaország és Szilézia. Budapest, 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, néhány kevés lapon apró foltokkal.