15004.
384. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Bécs és Alsó-Auszria Budapest, 1888, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, helyenként ázásfoltokkal.