Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 47

31222.

Rufpreis:
800 HUF
Ausztria 1901. Straubinger testvér operett 100. előadása alkalmából a Bécsi Színházban emlékzseton aranyozott Ag. Szign.: Warchmann (5,68g/23mm) T:2-,3 Austria 1901. For the Brother Straubinger operetta 100th performance in the Theater of Wien commemorative token gilded Ag. Sign: Warchmann (5,68g/23mm) C:VF,F
31223.

Ausztria 1901. "Straubinger testvér operett 100. előadása alkalmából a Bécsi Színházban" emlékzseton aranyozott Ag. Szign.: Warchmann (5,68g/23mm) T:2-,3 Austria 1901. "For the Brother Straubinger operetta 100th performance in the Theater of Wien" commemorative token gilded Ag. Sign: Warchmann (5,68g/23mm) C:VF,F

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Ausztria 1980. Auersperg Galéria, Rodin-kiállítás aranyozott Br emlékérem (29mm) + 1980. Városháza, Picasso-kiállítás aranyozott Br emlékérem (30mm) T:2 Austria ND Auersperg Galery, Rodin Exhibition gilded Br commemorative medallion (29mm) + City Hall, Picasso Exhibition gilded Br commemorative medallion (30mm) C:XF
31224.

Ausztria 1980. "Auersperg Galéria, Rodin-kiállítás" aranyozott Br emlékérem (29mm) + 1980. "Városháza, Picasso-kiállítás" aranyozott Br emlékérem (30mm) T:2 Austria ND "Auersperg Galery, Rodin Exhibition" gilded Br commemorative medallion (29mm) + "City Hall, Picasso Exhibition" gilded Br commemorative medallion (30mm) C:XF

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
31225.

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
Ausztria DN Herbert von Karajan jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) T:PP ujjlenyomat Ausztria ND Herbert von Karajan hallmarked Ag medallion. Sign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) C:PP fingerprint
31226.

Rufpreis:
5 000 HUF
Ausztria DN 60 JAHRE MITGLIED ÖGB / ÖSTERREICHISCHER GEWERKSCHAFTBUND - ÖGB jelzetlen Ag emlékérem (10,03g/30mm) T:1 (eredetileg PP)
31227.

Ausztria DN "60 JAHRE MITGLIED ÖGB / ÖSTERREICHISCHER GEWERKSCHAFTBUND - ÖGB" jelzetlen Ag emlékérem (10,03g/30mm) T:1 (eredetileg PP)

Rufpreis:
2 000 HUF
Ausztria DN 60 JAHRE ZUGEHÖRIGKEIT ÖGB / ÖSTERREICHISCHER GEWERKSCHAFTBUND - ÖGB jelzett Ag emlékérem (25,85g/0.900/40mm) T:1- patina
31228.

Ausztria DN "60 JAHRE ZUGEHÖRIGKEIT ÖGB / ÖSTERREICHISCHER GEWERKSCHAFTBUND - ÖGB" jelzett Ag emlékérem (25,85g/0.900/40mm) T:1- patina

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
Ausztria DN 50 / ÖGB jelzett, aranyozott Ag emlékérem (12,11g/0.900/30mm) T:1- kis ph.
31229.

Ausztria DN "50 / ÖGB" jelzett, aranyozott Ag emlékérem (12,11g/0.900/30mm) T:1- kis ph.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ausztria DN Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Petrucci (70mm) T:1 Austria ND Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien gilt Br commemorative medallion in original case. Sign.: Petrucci (70mm) C:UNC
31230.

Rufpreis:
800 HUF
Ciprus 2008. Europa aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Cyprus 2008. Europa gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP
31231.

Ciprus 2008. "Europa" aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Cyprus 2008. "Europa" gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP

Rufpreis:
800 HUF
Csehszlovákia 1959. Az írás nemzeti emlékműve Prágában - Strahov Könyvtár Br emlékérem. Szign.: Spánek (35mm) T:2 Czechoslovakia 1959. Památník Národního Pisemnictvi - V Práze / Bibliotheca Strahoviensis (Monument Of The National Writing - In Prague / Strahov Library) Br medallion. Sign: Spánek (35mm) C:XF
31232.

Csehszlovákia 1959. "Az írás nemzeti emlékműve Prágában - Strahov Könyvtár" Br emlékérem. Szign.: Spánek (35mm) T:2 Czechoslovakia 1959. "Památník Národního Pisemnictvi - V Práze / Bibliotheca Strahoviensis (Monument Of The National Writing - In Prague / Strahov Library)" Br medallion. Sign: Spánek (35mm) C:XF

Rufpreis:
1 400 HUF
Független Államok Közössége DN Októberi forradalom 1917 aranyozott Br emlékérem (38mm) T:1 fo. Community of Independent States ND October revolution 1917 gold plated Br commemorative medal C:UNC spotted
31233.

Független Államok Közössége DN "Októberi forradalom 1917" aranyozott Br emlékérem (38mm) T:1 fo. Community of Independent States ND "October revolution 1917" gold plated Br commemorative medal C:UNC spotted

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF