Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 47

31234.

Rufpreis:
800 HUF
Hollandia 1895. Twentei Baromfiklub / 1895. A. Horvath - Második díj (39mm) T:2 patina Netherlands 1895. Twentsche Pluimveeclub / 1895. A. Horvath - Tweede Prijs Almands Br medallion (39mm) C:XF
31235.

Hollandia 1895. "Twentei Baromfiklub / 1895. A. Horvath - Második díj" (39mm) T:2 patina Netherlands 1895. "Twentsche Pluimveeclub / 1895. A. Horvath - Tweede Prijs Almands" Br medallion (39mm) C:XF

Rufpreis:
2 000 HUF
31236.

Rufpreis:
3 000 HUF
31237.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kanada 1973. Calgary Stampede Dollar / Calgary salutes the U.S. Bicentennial Cu-Ni emlékérem (33mm) + Calgary Stampede Dollar / Royal Canadaian Mounted Police 1873-1973 Cu-Ni emlékérem (33mm) T:2 Canada 1973. Calgary Stampede Dollar / Calgary salutes the U.S. Bicentennial Cu-Ni medallion (33mm) + Calgary Stampede Dollar / Royal Canadaian Mounted Police 1873-1973 Cu-Ni medallion (33mm) T:2
31238.

Kanada 1973. "Calgary Stampede Dollar / Calgary salutes the U.S. Bicentennial" Cu-Ni emlékérem (33mm) + "Calgary Stampede Dollar / Royal Canadaian Mounted Police 1873-1973" Cu-Ni emlékérem (33mm) T:2 Canada 1973. "Calgary Stampede Dollar / Calgary salutes the U.S. Bicentennial" Cu-Ni medallion (33mm) + "Calgary Stampede Dollar / Royal Canadaian Mounted Police 1873-1973" Cu-Ni medallion (33mm) T:2

Rufpreis:
1 600 HUF
Nagy-Britannia 1977. 1477-1977 Sir Thomas More Br emlékérem (44mm) T:1-,2 (eredetileg PP) United Kingdom 1977. 1477-1977 Sir Thomas More Br  medallion (44mm) C:AU,XF (originally PP)
31239.

Rufpreis:
800 HUF
Német Államok / Württemberg 1890. UNTER DER REGIERUNG DES KÖNIGS KARL VON WURTTEMBERG / ZUR FEIER DER VOLLENDUNG DES HAUPTTURMES AM MÜNSTER IN ULM 1890 jelzetlen Ag emlékérem. Szign.: K. Schwenzer (32,87g/41,5mm) T:2 ph. German States / Württemberg 1890. UNTER DER REGIERUNG DES KÖNIGS KARL VON WURTTEMBERG / ZUR FEIER DER VOLLENDUNG DES HAUPTTURMES AM MÜNSTER IN ULM 1890 Ag commemorative medallion without hallmark. Sign.: K. Schwenzer (32,87g/41,5mm) C:XF edge error
31240.

Német Államok / Württemberg 1890. "UNTER DER REGIERUNG DES KÖNIGS KARL VON WURTTEMBERG / ZUR FEIER DER VOLLENDUNG DES HAUPTTURMES AM MÜNSTER IN ULM 1890" jelzetlen Ag emlékérem. Szign.: K. Schwenzer (32,87g/41,5mm) T:2 ph. German States / Württemberg 1890. "UNTER DER REGIERUNG DES KÖNIGS KARL VON WURTTEMBERG / ZUR FEIER DER VOLLENDUNG DES HAUPTTURMES AM MÜNSTER IN ULM 1890" Ag commemorative medallion without hallmark. Sign.: K. Schwenzer (32,87g/41,5mm) C:XF edge error

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Német Birodalom 1904. Kronen-Quelle Bad Salzbrunn 128 / 1904 Cu-Ni lyukasztott érem (33mm) + Ausztria DN Grand Hotel Pittner St. Pölten 111 / 111 Br érem füllel (35mm) T:2-,3 German Empire 1904. Kronen-Quelle Bad Salzbrunn 128 / 1904 Cu-Ni holed medallion (33mm) + Austria ND Grand Hotel Pittner St. Pölten 111 / 111 Br medallion with ear (35mm) C:VF,F
31241.

Német Birodalom 1904. "Kronen-Quelle Bad Salzbrunn 128 / 1904" Cu-Ni lyukasztott érem (33mm) + Ausztria DN "Grand Hotel Pittner St. Pölten 111 / 111" Br érem füllel (35mm) T:2-,3 German Empire 1904. "Kronen-Quelle Bad Salzbrunn 128 / 1904" Cu-Ni holed medallion (33mm) + Austria ND "Grand Hotel Pittner St. Pölten 111 / 111" Br medallion with ear (35mm) C:VF,F

Rufpreis:
3 000 HUF
Németország 1938. Nemzetközi Kézműves Kiállítás Berlin 1938. május 28. - július 10. / A kiváló teljesítményért Br emlékérem (70mm) T:1- Germany 1938. Internationale Handwerksausstellung Berlin 28. Mai - 10. Juli 1938 / Für hervorragende leistungen Br medallion (70mm) C:AU
31242.

Németország 1938. "Nemzetközi Kézműves Kiállítás Berlin 1938. május 28. - július 10. / A kiváló teljesítményért" Br emlékérem (70mm) T:1- Germany 1938. "Internationale Handwerksausstellung Berlin 28. Mai - 10. Juli 1938 / Für hervorragende leistungen" Br medallion (70mm) C:AU

Rufpreis:
8 000 HUF
31243.

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
Németország 1988. Búcsú egy valutától aranyozott fém multicolor emlékérem T:PP Germany 1988. Goodbye to a currency - Sebastian Münster Deutschland 1960-1988, 100. banknote / Abschied einer währung gilded metal multicolor commemorative medallion C:PP
31244.

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
31245.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF