Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 47

Szlovákia 1939-1945. A példaértékű ló tenyésztőjének / Szlovák Mezőgazdasági Tanács ezüstözött Br érem (60mm) T:2,2- ezüstözés kopott Slovakia 1939-1945. Chovateľoví Vzornémo Koňa / Zemedelská rada dre Slovensko (Breeder of a Model Horse / Agricultural Council of Slovakia) silvered Br medallion (60mm) C:XF,VF silvering is worn
31258.

Szlovákia 1939-1945. "A példaértékű ló tenyésztőjének / Szlovák Mezőgazdasági Tanács" ezüstözött Br érem (60mm) T:2,2- ezüstözés kopott Slovakia 1939-1945. "Chovateľoví Vzornémo Koňa / Zemedelská rada dre Slovensko (Breeder of a Model Horse / Agricultural Council of Slovakia)" silvered Br medallion (60mm) C:XF,VF silvering is worn

Rufpreis:
2 000 HUF
10
Szlovákia 1943. Cigelka - Reddunt sanitatem per Jodum Bromum kétoldalas Al emlékérem (60mm) T:2 oxidáció Slovakia 1943. Cigelka - Reddunt sanitatem per Jodum Bromum two-sided Al medallion (60mm) C:XF oxidation
31259.

Szlovákia 1943. "Cigelka - Reddunt sanitatem per Jodum Bromum" kétoldalas Al emlékérem (60mm) T:2 oxidáció Slovakia 1943. "Cigel'ka - Reddunt sanitatem per Jodum Bromum" two-sided Al medallion (60mm) C:XF oxidation

Rufpreis:
5 000 HUF
Vatikán 1925. XI. Pius pápa / Jubileumi év 1925 ezüstözött fém emlékérem füllel. Szign.: CML(?) (26,5mm) + NSZK 1980. II. János Pál / Altöttingi találkozó Br emlékérem füllel (32mm) T:2 Vatican 1925. Pope Pius XI / Jubilee of Rome metal medallion with ear. Sign.: CML(?) (26,5mm) + FRG 1980. John Paul II / Encounter in Altötting Br commemorative medallion with ear (32mm) C:XF
31260.

Vatikán 1925. "XI. Pius pápa / Jubileumi év 1925" ezüstözött fém emlékérem füllel. Szign.: CML(?) (26,5mm) + NSZK 1980. "II. János Pál / Altöttingi találkozó" Br emlékérem füllel (32mm) T:2 Vatican 1925. "Pope Pius XI / Jubilee of Rome" metal medallion with ear. Sign.: CML(?) (26,5mm) + FRG 1980. "John Paul II / Encounter in Altötting" Br commemorative medallion with ear (32mm) C:XF

Rufpreis:
1 400 HUF
Vatikán 1976. VI. Pál pontifikátusának 14. évére Br emlékérem eredeti tokban. PAVLVS II PONT MAX ANNO XIV / IN CHRISTI AMORE JUSTITIA ET PAX. Szign.: A. Fabbri T:1 Vatican 1976. 14th Year of Pontificate of Paul VI Br commemorative medallion in original case. PAVLVS II PONT MAX ANNO XIV / IN CHRISTI AMORE JUSTITIA ET PAX. Sign.: A. Fabbri T:1
31261.

Vatikán 1976. "VI. Pál pontifikátusának 14. évére" Br emlékérem eredeti tokban. "PAVLVS II PONT MAX ANNO XIV / IN CHRISTI AMORE JUSTITIA ET PAX". Szign.: A. Fabbri T:1 Vatican 1976. "14th Year of Pontificate of Paul VI" Br commemorative medallion in original case. "PAVLVS II PONT MAX ANNO XIV / IN CHRISTI AMORE JUSTITIA ET PAX". Sign.: A. Fabbri T:1

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Vatikán 1978. VI. Pál pontifikátusának 16. évére Br emlékérem eredeti tokban. PAVLVS VI PONT MAX ANNO XVI / MANE NOBISCVM DOMINE. Szign.: O. G. (44mm) T:1 Vatican 1978. 16th Year of Pontificate of Paul VI Br commemorative medallion in original case. PAVLVS VI PONT MAX ANNO XVI / MANE NOBISCVM DOMINE. Sign.: O. G. (44mm) C:UNC
31262.

Vatikán 1978. "VI. Pál pontifikátusának 16. évére" Br emlékérem eredeti tokban. "PAVLVS VI PONT MAX ANNO XVI / MANE NOBISCVM DOMINE". Szign.: O. G. (44mm) T:1 Vatican 1978. "16th Year of Pontificate of Paul VI" Br commemorative medallion in original case. "PAVLVS VI PONT MAX ANNO XVI / MANE NOBISCVM DOMINE". Sign.: O. G. (44mm) C:UNC

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1998. Europa aranyozott fém emlékérem (30mm) T:PP 1998. Europa gold plated commemorative medallion (30mm) C:PP
31263.

1998. "Europa" aranyozott fém emlékérem (30mm) T:PP 1998. "Europa" gold plated commemorative medallion (30mm) C:PP

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
1999. Europa aranyozott fém emlékérem (30mm) T:PP 1999. Europa gold plated commemorative medallion (30mm) C:PP
31264.

1999. "Europa" aranyozott fém emlékérem (30mm) T:PP 1999. "Europa" gold plated commemorative medallion (30mm) C:PP

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
2000. Europa 2000 aranyozott fém emlékérem (30mm) T:PP 2000. Europa 2000 gold plated commemorative medallion (30mm) C:PP
31265.

2000. "Europa 2000" aranyozott fém emlékérem (30mm) T:PP 2000. "Europa 2000 " gold plated commemorative medallion (30mm) C:PP

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
Vegyes 3db-os emlékmedál, emlékérem tétel, benne: Vatikán 1925. PIVS XI. PONT. MAX / ANNO SANTO ROMA 1925 ezüstözött medál füllel (19mm); 1817.(?) DR MARTIN LUTHER GFB D 10 NOV 1487 - IETTON / DAS DRITTE IUBEL IAHR NACH DER WIEDER HERSTELLUNK DES REINEN EVANGELIUMS D. 31. OCT. 1817 kétoldalas, öntött Br emlékérem, füllel (33mm); Franciaország 1743. LUD. XV. D. G. FR. ET. NAV. REX. / OPTIMO PRINCIPI Br emlékérem (24mm) T:vegyes
31266.

Vegyes 3db-os emlékmedál, emlékérem tétel, benne: Vatikán 1925. "PIVS XI. PONT. MAX / ANNO SANTO ROMA 1925" ezüstözött medál füllel (19mm); 1817.(?) "DR MARTIN LUTHER GFB D 10 NOV 1487 - IETTON / DAS DRITTE IUBEL IAHR NACH DER WIEDER HERSTELLUNK DES REINEN EVANGELIUMS D. 31. OCT. 1817" kétoldalas, öntött Br emlékérem, füllel (33mm); Franciaország 1743. "LUD. XV. D. G. FR. ET. NAV. REX. / OPTIMO PRINCIPI" Br emlékérem (24mm) T:vegyes

Rufpreis:
1 800 HUF
4xklf fém emlékérem tétel T:2 4xdiff medallion lot C:XF
31267.

Rufpreis:
1 200 HUF
30xklf vegyes, főleg külföldi érmetétel + Amerikai Egyesült Államok 1999. 25c Cu-Ni 50 állam (2xklf) mindkettő aranyozva T:vegyes 30xdiff mixed, most of foreign coins lot + USA 1999. 25 Cents Cu-Ni 50 States Quarters (2xdiff) both gilt C:mixed
31268.

30xklf vegyes, főleg külföldi érmetétel + Amerikai Egyesült Államok 1999. 25c Cu-Ni "50 állam" (2xklf) mindkettő aranyozva T:vegyes 30xdiff mixed, most of foreign coins lot + USA 1999. 25 Cents Cu-Ni "50 States Quarters" (2xdiff) both gilt C:mixed

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF