17392.
381. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
13
Verne Gyula: Az úszó város. Az ostrom-záron keresztül! Fordította: Zigány Árpád. Egyedül jogosított magyar képes kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Festett, illusztrált kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban, enyhén sérült gerinccel, belső borító elszakadva.