Jules Verne: A Föld felfedezése. A híresebb utazók története a legrégibb időktől a XVIII-ik századig. I-II. köt. Ford.: Dr. Brozik Károly. Bp., 1910-1911, Franklin-ny. Illusztrált kiadói kartonált kötés, kissé kopottas borítóval, egyiknek sérült a gerince.